Workbench Moderation (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (52 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Configure content moderation.
cs: Nastavit moderování obsahu.

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: more
cs: více

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: States
cs: Stavy

en: User
cs: Uživatel

en: action
cs: akce

en: Node
cs: Uzly

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Revisions
cs: Revize

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: Current
cs: Aktuální

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: revert
cs: vrátit

en: Revision
cs: Revize

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Apply
cs: Použít

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Node revision
cs: Revize uzlu

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
