Workbench Moderation (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (52 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: action
el: Ενέργεια

en: Node
el: Κόμβος

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: Current
el: Τρέχοντα

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: revert
el: επαναφορά

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: view all
el: προβολή όλων

en: Asc
el: Αύξ

en: Workbench
el: Χώρος Εργασίας
