Workbench Moderation (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (62 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en:  and
et:  ja

en: View
et: Kuva

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: States
et: Olekud

en: User
et: Kasutaja

en: action
et: toiming

en: Node
et: Postitus

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Published
et: Avaldatud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Log message
et: Logiteade

en: Current
et: Praegune

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Moderate
et: Modereeri

en: revert
et: tühista

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: New content
et: Uus sisu

en: Apply
et: Rakenda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Node revision
et: Postituse redaktsioon

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: revision user
et: redaktsiooni kasutaja

en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist

en: Transitions
et: Olekusiirded

en: Asc
et: Kasvav

en: New draft
et: Uus mustand

en: Edit draft
et: Muuda

en: View draft
et: Eelvaade
