Workbench Moderation (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (29 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: delete
fil: tanggalin

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Description
fil: Paglalarawan

en: more
fil: marami pa

en: Last updated
fil: Huling binago

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: view
fil: tingnan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: Published
fil: Inilathala

en: Anonymous
fil: Hindi kilala

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
