Workbench Moderation (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: action
hy: գործողություն

en: Node
hy: Նոդ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: « first
hy: « առաջինը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
