Workbench Moderation (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: To
ps: ته

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
