Workbench Moderation (7.x-1.4) - en to bs translation catalogue (34 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: action
bs: akcija

en: Node
bs: Nod

en: Published
bs: Objavljeno

en: Revisions
bs: Revizije

en: Log message
bs: Poruka u logu

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revision
bs: Revizije

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.

en: Apply
bs: Primjeni

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
