Workbench Moderation (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (41 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto

en: action
eo: ago

en: Node
eo: Nodo

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Published
eo: Publikigita

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Revert
eo: Malfari

en: Revision
eo: Revizio

en: Apply
eo: Apliku

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
