Workbench Moderation (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (50 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en:  and
lv:  un

en: View
lv: Skatīt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: States
lv: Stāvokļi

en: User
lv: Lietotājs

en: action
lv: darbība

en: Node
lv: Mezgls

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Published
lv: Publicēts

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: Current
lv: Pašreiz

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revision
lv: Revīzija

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Previous state
lv: Iepriekšējais stāvoklis

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
