Workbench Moderation (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (64 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Configure content moderation.
sv: Konfigurera innehållsmoderering.

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: more
sv: mer

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en:  and
sv:  och

en: View
sv: Visa

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: States
sv: Lägen

en: User
sv: Användare

en: action
sv: åtgärd

en: Node
sv: Nod

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Published
sv: Publicerad

en: Revisions
sv: Versioner

en: Log message
sv: Loggmeddelande

en: Current
sv: Nuvarande

en: State
sv: Läge

en: Desc
sv: Fallande

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Moderate
sv: Moderera

en: Revert
sv: Återställ

en: Revision
sv: Version

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.

en: New content
sv: Nytt innehåll

en: Apply
sv: Applicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Unpublish this revision
sv: Avpublicera den här versionen

en: Node revision
sv: Nodversion

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Moderation state
sv: Modereringsstatus

en: Moderate content
sv: Moderera innehåll

en: revision user
sv: användare för version

en: Needs review
sv: Behöver översyn

en: Output machine name
sv: Mata ut maskinläsbart namn

en: Transitions
sv: Övergångar

en: Asc
sv: Stigande

en: From state
sv: Från läge

en: New draft
sv: Nytt utkast

en: Edit draft
sv: Redigera utkast

en: Default moderation state
sv: Förvald modereringsstatus
