Workbench Moderation (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (30 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en:  and
ug:  ۋە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
