Workbench Moderation (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Configure content moderation.
gu: સામગ્રી મધ્યસ્થતા ને રુપરેખાંકિત કરો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Your settings have been saved.
gu: તમારા સુયોજનો સંગ્રહવામાં આવ્યા છે

en: Apply
gu: લાગુ કરો
