Workbench Moderation (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa
