Workbench Moderation (7.x-3.0) - en to bo translation catalogue (48 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: action
bo: བྱ་འགུལ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Log message
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: revision user
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྤྱོད་མཁན

en: Output machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང་ཕྱིར་འདོན་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
