Workbench Moderation (7.x-3.0) - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: States
lt: Būsenos

en: User
lt: Narys

en: action
lt: veiksmas

en: Node
lt: Mazgas

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Current
lt: Dabartinis

en: State
lt: Etapas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Compare revisions
lt: Palyginti versijas

en: Node revision
lt: Mazgo versija

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
