Workbench Moderation (7.x-3.0) - en to te translation catalogue (32 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: more
te: మరిన్ని

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: action
te: చర్య

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Anonymous
te: అనామకం

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
