Workbench Moderation (7.x-3.0) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: action
mn: үйлдэл

en: Node
mn: Зангилаа

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Revert
mn: Буцаах

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
