Workbench Moderation (7.x-3.0) - en to mr translation catalogue (34 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: more
mr: आणखी

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en:  and
mr:  आणि

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य

en: action
mr: कृती

en: Node
mr: शाखा

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Log message
mr: आवागमन सुचना

en: State
mr: राज्य

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
