Workbench Moderation (7.x-3.0) - en to pl translation catalogue (207 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Configure content moderation.
pl: Konfiguruj moderację treści

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en:  and
pl:  i

en: View
pl: Widok

en: States
pl: Statusy

en: User
pl: Użytkownik

en: action
pl: akcja

en: Node
pl: Węzeł

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Published
pl: Opublikowane

en: Revisions
pl: Wersje

en: Log message
pl: Wpis do dziennika

en: Current
pl: Bieżący

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Moderate
pl: Moderowanie

en: Revert
pl: Przywróć

en: Revision
pl: Wersja

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: New content
pl: Nowa zawartość

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Force transition
pl: Wymuś przejście

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Nid
pl: ID węzła

en: Compare revisions
pl: Porównaj rewizje

en: Previous state
pl: Poprzedni stan

en: Unpublish this revision
pl: Wstrzymaj publikację tej rewizji

en: Node revision
pl: Wersja węzła

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Moderation state
pl: Stan moderacji

en: Moderate content
pl: Moderacja zawartości

en: revision user
pl: autor wersji

en: Needs review
pl: Wymaga zatwierdzenia

en: Revision actions
pl: Akcje związane z nowymi wersjami

en: New state
pl: Nowy stan

en: Change moderation state
pl: Zmień stan moderacji

en: Moderation history
pl: Historia moderacji

en: Show the content moderation history.
pl: Pokaż historię moderacji zawartości.

en: Revision state
pl: Stan rewizji

en: Output machine name
pl: Wyjściowy identyfikator systemowy

en: view all
pl: zobacz wszytkie

en: Transitions
pl: Przejścia

en: Moderation status
pl: Status moderacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: You haven't created or edited any content.
pl: Jeszcze nie utworzyłeś i nie edytowałeś żadnych zawartości.

en: Revised by
pl: Zrewidowane przez

en: - Choose state -
pl: - Wybierz stan -

en: New transition
pl: Nowe przejście

en: To and from states of a new transition must be different.
pl: Stany do i z nowego przejścia muszą być różne.

en: This transition already exists.
pl: To przejście już istnieje.

en: %from --&gt; %to has been deleted.
pl: %from --&gt; %to został usunięty.

en: Select a role to check.
pl: Wybierz rolę do sprawdzenia.

en: Select a moderation task that the role should be able to perform.
pl: Wybierz zadanie moderacji, które powinna móc wykonywać ta rola.

en: Author moderated content
pl: Autor moderował zawartość

en: Edit moderated content
pl: Edytowanie moderowanej zawartości

en: Publish moderated content
pl: Publikuj moderowaną zawartość

en: Select any content types on which the user should have the ability to perform the moderation task.
pl: Wybierz typy zawartości, na których użytkownik powinien móc wykonywać zadania moderacji.

en: The @role role may need the "!permission_label" permission in order to be a qualified @moderation_task of @types content.
pl: Rola @role może wymagać uprawnienia "!permission_label" w celu wykonywania zadań @moderation_task dla zawartości typu @types.

en: The @role role may be a qualified @moderation_task regardless of these notices if it has liberal overall node and moderation permissions, like "Administer content" and "Bypass moderation restrictions".
pl: Rola @role może być kwalifikowana do wykonywania zadań typu @moderation_task bez względu na te komunikaty jeżeli posiada swobodne ogólne uprawnienia moderacji takie jak "Administruj zawartością" i "Obejdź ograniczenia moderacji".

en: Currently there is no published revision of this node.
pl: W tej chwili brak opublikowanej rewizji tego węzła.

en: Revised by !user
pl: Zrewidowane przez !user

en: This is the published revision.
pl: To jest opublikowana rewizja.

en: This is the current revision. The current state is %state.
pl: To jest aktualna rewizja. Aktualny stan to %state.

en: This is not the live revision of this node.
pl: To nie jest rewizja "na żywo" tego węzła.

en: The live revision of this content has been unpublished.
pl: Publikacja rewizji "na żywo" tej zawartości została wycofana.

en: Content moderation history record ID.
pl: ID wpisu zawartości w historii moderacji.

en: Content moderation state of the node revisision.
pl: Stan moderacji zawartości rewizji węzła.

en: From state
pl: Ze stanu

en: Previous content moderation state of the node revisision.
pl: Poprzedni stan moderacji zawartości tej rewizji węzła.

en: User who moderated this revision.
pl: Użytkownik, który moderował tą rewizję.

en: moderator user
pl: użytkownik moderacji

en: The date this revision was moderated.
pl: Data moderacji tej rewizji.

en: Whether or not this revision is published.
pl: Czy ta rewizja jest opublikowana.

en: Whether or not this is the current revision.
pl: Czy ta rewizja jest bieżącą rewizją.

en: Can moderate
pl: Może moderować

en: Type is moderated
pl: Typ jest moderowany

en: Whether the content type is moderated.
pl: Czy typ zawartości jest moderowany.

en: New draft
pl: Nowy szkic

en: Edit draft
pl: Edytuj szkic

en: View published
pl: Pokaż opublikowane

en: View draft
pl: Pokaż szkic

en: View all unpublished content
pl: Pokaż całą nieopublikowaną zawartość

en: Administer Workbench Moderation
pl: Administracja Workbench Moderaction

en: Bypass moderation restrictions
pl: Obejdź ograniczenia moderacji

en: View moderation history
pl: Pokaż historię moderacji

en: View the moderation messages on a node
pl: Przeglądaj wiadomości moderacji dla węzła

en: Enable moderation of revisions
pl: Włącz moderację wersji

en: Revisions must be enabled in order to use moderation.
pl: Wersjonowanie musi być włączone, aby móc używać moderacji.

en: Default moderation state
pl: Domyślny stan moderacji

en: Set the default moderation state for this content type. Users with additional moderation permissions will be able to set the moderation state when creating or editing nodes.
pl: Ustaw domyślny stan moderacji dla tego typu zawartości. Użytkownicy posiadający dodatkowe uprawnienia będą mogli ustawić stan moderacji w trakcie tworzenia lub edycji zawartości.

en: Set the moderation state for this content.
pl: Ustaw stan moderacji dla tej zawartości.

en: Moderation notes
pl: Notatki moderacji

en: Your draft will be placed in moderation.
pl: Twój szkic będzie przekazany do moderacji.

en: Unpublish revision
pl: Wstrzymaj publikację zawartości

en: Unpublish the current live revision.
pl: Wycofaj publikację bieżącej rewizji "na żywo".

en: Updated the weight field on the moderation states table.
pl: Zaktualizowano pole wagi w tabeli stanów moderacji.

en: Dropped unused field from the moderation transitions table.
pl: Usunięto nieużywane pole z tabeli przejść moderacji.

en: The renamed permission was updated for !count roles.
pl: Zmienione uprawnienie zostało zaktualizowane dla !count ról.

en: Provides content moderation services
pl: Udostępnia usługi moderacji zawartości

en: <a href="@settings" title="Content type administration">No content types have been configured to use Workbench Moderation.</a>
pl: <a href="@settings" title="Administracja typem zawartości">Nie skonfigurowano żadnych typów zawartości używanych z Workbench Moderation.</a>

en: Moderation is not ready to for use at this time. Please contact your administrator.
pl: Moderacja nie jest gotowa do użycia w tym momencie. Proszę skontaktować się z administratorem.

en: This filter isn't even possible right now since workbench moderation permissions are incomplete--there's no way to figure out what transitions a user may make for a particular type of content.
pl: Ten filtr nie jest teraz możliwy ponieważ uprawnienia moderacji workbench nie są pełne - nie ma możliwości stwierdzenia jakie przejścia użytkownik może wykonać dla określonego typu zawartości.

en: Workbench Moderation: State
pl: Workbench Moderation: Stan

en: This list displays content you have created that is not published. Currently there is no such content.
pl: Ta lista wyświetla nieopublikowaną zawartość stworzoną przez Ciebie. Aktualnie taka zawartość nie istnieje.

en: Moderation is not enabled for any content types. Visit the <a href="@content_type_administration_page">content type administration page</a> to enable moderation for one or more types.
pl: Moderacja nie jest włączona dla żadnych typów zawartości. Odwiedź <a href="@content_type_administration_page">stronę administracji typami zawartości</a> w celu włączenia  moderacji dla jednego lub więcej typów.

en: The @role role should be a qualified @moderation_task.
pl: Rola @role powinna móc @moderation_task.

en: View <a href="@node_permissions">node permissions</a> or <a href="@moderation_permissions">moderation permissions</a> for the @role role.
pl: Przeglądaj <a href="@node_permissions">uprawnienia węzłów</a> lub <a href="@moderation_permissions">uprawnienia moderacji</a> dla roli @role.

en: Unpublish %title?
pl: Zakończyć publikację %title?

en: The moderation state could not be changed because the draft has been updated by another user. Please review the current draft.
pl: Stan moderacji nie mógł być zmieniony ponieważ szkic został zaktualizowany przez innego użytkownika. Proszę przejrzeć bieżący szkic.

en: Previous revision
pl: Poprzednia rewizja

en: Next revision
pl: Następna rewizja

en: New draft of live content.
pl: Nowa wersja robocza z opublikowanej zawartości.

en: New draft from current revision
pl: Nowy szkic z bieżącej rewizji

en: Create a new draft from the published revision.
pl: Utwórz nowy szkic z opublikowanej rewizji.

en: Updated state names and transitions.
pl: Zaktualizowano nazwy stanu i przejść.

en: Updated state descriptions.
pl: Zaktualizowano opis stanu.

en: Enter a name for the new state.
pl: Wprowadź nazwę nowego stanu.

en: Enter a description of the new state.
pl: Wprowadź opis nowego stanu.

en: Moderation state %label (%name) has been deleted.
pl: Stan moderacji %label (%name) został usunięty.

en: Moderation state description
pl: Opis stanu moderacji

en: Moderation state order
pl: Kolejność stanów moderacji

en: Added column to store moderation state labels.
pl: Dodano kolumnę do przechowywania etykiet stanu moderacji.

en: Display field as the moderation state machine name.
pl: Wyświetlaj pole jako nazwa wewnętrzna stanu moderacji.

en: Are you sure that you want to unpublish the live revision of this content?
pl: Czy na pewno wstrzymać publikację upublicznionej wersji tej zawartości?

en: The current live revision will be set to moderation state %state.
pl: Bieżąca rewizja "na żywo" będzie ustawiona w stan %state.

en: Added a new transition from %from to %to and updated unpublish permissions. Unpublishing content is now controlled by transition permissions, and roles with the 'Bypass moderation restrictions' permission may unpublish content.
pl: Dodano nowe przejście z %from do %to i zaktualizowano uprawnienia wstrzymywania publikacji. Wstrzymywanie publikacji jest teraz kontrolowane przez uprawnienia przejść i role z uprawnieniem 'Obejdź ograniczenia moderacji' mogą wstrzymywać publikację zawartości.

en: The draft page for moderated nodes.
pl: Strona szkicu dla węzłów po moderacji.

en: When enabled, this overrides the default node view at node/%node/draft
pl: Włączenie tej opcji nadpisuje domyślny widok węzła na node/%node/draft

en: Page manager module is unable to enable Workbench Moderation Draft Node because some other module already has overridden with %callback.
pl: Moduł Page manager nie jest w stanie włączyć Szkiców Węzłów Workbench Moderation ponieważ inny moduł już nadpisuje %callback.

en: Node draft being viewed
pl: Wersja robocza węzła jest przeglądana

en: The revision page for moderated nodes.
pl: Strona rewizji dla moderowanych węzłów.

en: When enabled, this overrides the default node view at node/%node/revisions/%/view
pl: Włączenie tej opcji nadpisuje domyślny widok węzła na node/%node/revisions/%/view

en: Page manager module is unable to enable Workbench Moderation Revision Node because some other module already has overridden with %callback.
pl: Moduł Page manager nie jest w stanie włączyć Rewizji Węzłów Workbench Moderation ponieważ inny moduł już nadpisuje %callback.

en: Node revision being viewed
pl: Przeglądana rewizja węzła

en: Content is using workbench moderation
pl: Zawartość używa moderacji workbench

en: Content is live revision
pl: Zawartość jest upublicznioną rewizją

en: Content's current moderation state
pl: Bieżący stan moderacji zawartości

en: Workbench moderation state
pl: Stan moderacji Workbench

en: Content's previous moderation state
pl: Poprzedni stan moderacji zawartości

en: After unpublishing live content
pl: Po wycofaniu publikacji zawartości

en: Unpublished content
pl: Nieopublikowana zawartość

en: Live workbench content
pl: Zawartości "na żywo"

en: After moderation transition
pl: Po przejściu moderacji

en: Set moderation state during save
pl: Ustaw stan moderacji podczas zapisywania

en: Set moderation state
pl: Ustaw stan moderacji

en: Load current moderation state
pl: Wczytaj bieżący stan moderacji

en: After any transition between states occurs.
pl: Po wystąpieniu dowolnego przejścia między stanami.

en: Transition from the state %from_name to %to_name occurs.
pl: Występuje przejście ze stanu %from_name do %to_name.

en: Change node %nid moderation state to %state.
pl: Zmień stan moderacji węzła %nid na %state.

en: Drupal role
pl: Rola Drupala

en: Depending on the changes you have made it may be necessary to <a href="@views">reconfigure Views</a> that leverage Workbench Moderation such as <a href="@workbench_moderation">workbench_moderation</a>
pl: W zależności od dokonanych zmian możliwe, że konieczna będzie <a href="@views">zmiana konfiguracji widoków</a> wykorzystująca Workbench Moderation tak jak <a href="@workbench_moderation">workbench_moderation</a>

en: Moderation task
pl: Zadanie moderacji

en: Check permissions
pl: Sprawdź uprawnienia

en: You must check manually that this role has the appropriate transition permissions for your workflow. <a href="@moderation_permissions_link">View moderation permissions for this role.</a>
pl: Należy sprawdzić czy ta rola posiada odpowiednie uprawnienia przejść dla tego przepływu pracy. <a href="@moderation_permissions_link">Przeglądaj uprawnienia moderacji dla tej roli.</a>

en: History of %title
pl: Historia %title

en: Set moderation state: !moderation-actions-form
pl: Ustaw stan moderacji: !moderation-actions-form

en: From %from_state --> %to_state on %date by !user
pl: Z %from_state --> %to_state dnia %date przez !user

en: Created as %to_state on %date by !user
pl: Utworzone jako %to_state dnia %date przez !user

en: Moderation actions
pl: Działania moderacji

en: Moderation history ID
pl: ID historii moderacji

en: The node according to the Workbench Moderation.
pl: Węzeł według Workbench Moderation.

en: Moderation links
pl: Odnośniki moderacji

en: User can moderate
pl: Użytkownik może moderować

en: A link to the moderation history page of the node
pl: Link do strony historii moderacji węzła

en: Moderation history link
pl: Odnośnik do historii moderacji

en: Use "My drafts" workbench tab
pl: Używaj zakładki "Moje szkice"

en: Use "Needs review" workbench tab
pl: Używaj zakładki "Wymaga przeglądu"

en: Moderate all content from %from_state to %to_state
pl: Zmień stan moderacji wszystkich zawartości z %from_state na %to_state

en: Moderate %node_type state from %from_state to %to_state
pl: Zmień stan moderacji dla typu %node_type z %from_state na %to_state

en: Enables you to control node display with a moderation workflow. You can have a 'Live revision' for all visitors and pending revisions which need to be approved to become the new 'Live revision.'
pl: Pozwala na kontrolowanie wyświetlania węzła za pomocą przepływu pracy. Możliwe jest udostępnianie "rewizji na żywo" dla wszystkich użytkowników oraz oczekujących rewizji, które wymagają zatwierdzenia, żeby mogły stać się "rewizjami na żywo".

en: These are the states through which a node passes in order to become published. By default, the Workbench Moderation module provides the states 'Draft,' 'Needs review,' and 'Published'. On this screen you may create, delete and re-order states. Additional states might include 'Legal review,' 'PR review', or any or state your site may need.
pl: To są stany, przez które przechodzą węzły aż do publikacji. Domyślnie moduł Workbench Moderation udostępnia stany "Szkic", "Wymaga przeglądu" i "Opublikowany". Tutaj możesz stworzyć, usunąć i zmienić kolejność stanów. Dodatkowymi stanami mogą być "Przegląd prawny", "Przegląd PR" lub dowolne inne, których wymaga witryna.

en: The Workbench Moderation module keeps track of when a node moves from one state to another. By default, nodes begin in the %draft state and end in the %published state. The transitions on this page control how nodes move from state to state. <a href="@permissions">Permission to perform these transitions is controlled on a role-by-role basis</a>.
pl: Moduł Workbench Moderation śledzi kiedy węzeł zmienia stan z jednego na drugi. Domyślnie węzły zaczynają w stanie %draft i kończą w stanie %published. Przejścia na tej stronie kontrolują jak węzły przechodzą ze stanu w stan. <a href="@permissions">Uprawnienia do wykonywania tych przejść kontrolowane są osobno dla każdej z ról</a>.

en: In order to participate in the moderation process, Drupal users must be granted several node- and moderation- related permissions. This page can help check whether roles have the correct permissions to author, edit, moderate, and publish moderated content.
pl: W celu uczestniczenia w procesie moderacji użytkownicy Drupala muszą mieć nadane uprawnienia związane z węzłami i moderacją. Ta strona może pomóc sprawdzić czy role posiadają odpowiednie uprawnienia do tworzenia, edycji, moderacji i publikowania zawartości.

en: Change to %label
pl: Zmień na %label

en: Node draft
pl: Szkic węzła

en: Content I've edited
pl: Zawartość edytowana przeze mnie

en: Needs review page
pl: Strona wymagających przeglądu

en: This list displays content in the "Needs review" state that you can moderate. Currently there is no such content.
pl: Ta lista wyświetla zawartość stworzoną przez Ciebie i wymagającą zatwierdzenia. Aktualnie taka zawartość nie istnieje.

en: Drafts page
pl: Strona wersji roboczych

en: My drafts
pl: Moje wersje robocze
