Workbench Moderation (7.x-3.0) - en to sk translation catalogue (56 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Configure content moderation.
sk: Nastaviť moderovanie obsahu.

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en:  and
sk:  a

en: View
sk: Zobraziť

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: action
sk: akcia

en: Node
sk: Uzol

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Published
sk: Zverejnené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: Current
sk: Aktuálny

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Moderate
sk: Moderovať

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revision
sk: Revízia

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Apply
sk: Použiť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Compare revisions
sk: Porovnať verzie

en: Node revision
sk: Revízia uzla

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Asc
sk: Vzostupne

en: From state
sk: Prišlo zo stavu

en: New draft
sk: Nový koncept

en: Edit draft
sk: Upraviť
