Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Group
af: Groep

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Profiles
af: Profiele
