Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Group
ast: Grupu

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.
