Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Group
be: Група

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: Profiles
be: Профілі
