Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Group
bg: Група

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Profiles
bg: Профили
