Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Group
bo: ཁག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད
