Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Group
bs: Grupa

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.

en: Profiles
bs: Profili
