Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Group
ca: Grup

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: Profiles
ca: Perfils

en: Transitions
ca: Transicions
