Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Profiles
cs: Profily
