Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: Your settings have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Profiles
da: Profiler

en: Save profile
da: Gem profil

en: Transitions
da: Overgange
