Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Group
el: Ομάδα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών

en: Save profile
el: Αποθήκευση προφίλ

en: Workbench
el: Χώρος Εργασίας
