Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Profiles
eo: Profiloj
