Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Group
et: Grupp

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Profiles
et: Profiilid

en: Save profile
et: Salvesta profiil

en: Transitions
et: Olekusiirded
