Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: Profiles
eu: Profilak
