Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Group
gl: Grupo

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Save profile
gl: Gardar perfil
