Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Group
gu: સમૂહ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Your settings have been saved.
gu: તમારા સુયોજનો સંગ્રહવામાં આવ્યા છે
