Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Profiles
hu: Profilok

en: Save profile
hu: Profil mentése

en: Weights
hu: Súlyok

en: Transitions
hu: Átmenetek

en: Workbench
hu: Szerkesztőség
