Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Group
hy: Խումբ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ
