Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Group
jv: Grup

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.

en: Profiles
jv: Profil
