Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.
