Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Profiles
kk: Профильдер
