Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Group
km: ក្រុម

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: Profiles
km: ទម្រង់
