Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Profiles
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌ಗಳು

en: Save profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲನ್ನು ಉಳಿಸು
