Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Group
ku: گرووپ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی
