Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Profiles
nl: Profielen

en: Save profile
nl: Profiel opslaan

en: Transitions
nl: Overgangen

en: Delete profile type
nl: Profieltype verwijderen
