Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Group
nn: Gruppe

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra
