Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Group
oc: Grop

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.

en: Profiles
oc: Perfils
