Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Group
os: Къорд

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
