Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: Profiles
pl: Profile

en: Save profile
pl: Zapisz profil

en: Transitions
pl: Przejścia

en: Delete profile type
pl: Usuń typ profilu
