Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Group
ro: Grup

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: Your settings have been saved.
ro: Setările au fost salvate.

en: Profiles
ro: Profile

en: Transitions
ro: Tranziții
