Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Group
sl: Skupina

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Profiles
sl: profili
